איך לעשות שיפוץ במחיר שפוי?

התפנה לכם סכום כסף ואתם רוצים לחדש את הבית? אם חשוב לכם לשפר את חזות הדירה וגם להעלות את ערכו של הנכס בשוק, עבודות שיפוץ הן הדבר הכי נכון. אבל, יש להיכנס לשיפוץ של בית אחרי בדיקות מעמיקות וזאת בשביל להימנע מבעיות בתהליך השיפוץ.
שיפוצים כרוכים בהוצאות גבוהות לכן, אם תתכוננו בצורה מסודרת תוכלו לעשות זאת במחיר שפוי. מהיכן קונים יריעות ביטומניות? מתעניינים על קבלני איטום? פה אפשר למצוא מידע הכרחי לאיתור כל השירותים לשיפוץ הבית ועוד.
אתם כבר רוצים להתחיל? מומלץ מאוד לקחת בחשבון כמה שיקולים:
כמה אתם מוכנים לשלם? ראשית, חשוב ביותר להחליט כמה תוכלו להשקיע בשיפוץ, לאחר ההחלטה הסופית, כדאי להחליט על תאריך השיפוץ. חוסר הנוחות התמידי הכרוך במגורים באתר בניה פעיל ומבולגן עלול להיות סיוט בעיקר לילדים ובעקבות כך צריך לחשוב על הכל מראש.
הדרך הכי טובה למציאת קבלן בנייה היא בעזרת מכרים ושכנים, המלצות שכאלה הן חשובות ואמיתיות. בכל מקרה בדקו חוות דעת על השיפוצניק באתרי האינטרנט השונים. צריך להבין שלא כל בעל מקצוע מבין בעבודות ריצוף או שיש ולכן חשוב למצוא את איש השיפוצים הטוב והמיומן ביותר בתחומו.
אם נתנו לכם המלצה על שיפוצניק קבעו פגישת התרשמות איתו, התייעצו אותו לגבי השיפוץ ובקשו ממנו הצעת מחיר ולו”ז לתחילת וסיום העבודות. מומלץ לקבל עד שלוש הצעות מחיר לפחות, אם תקדישו לכך זמן, תוכלו לקצץ עלויות.
רוצים יריעות pvc? אתם צריכים הסכם מפורט עם סעיפים כמו שינויים במחיר העבודות, לוח זמנים ועלויות וגם תנאי תשלום. חוזה מפורט ומסודר תפקידו לשמור עליכם במידה ולא תהיה מרוצים מהשיפוץ.
אם מדובר על שיפוץ פשוט, ניתן להזמין את כל החלקים באופן עצמאי ועם כלים מתאימים ומספיק זמן, אתם מסוגלים לשפץ לבד, רק הקפידו לשמור על כללי הבטיחות.
כל שינוי או שיפוץ עלול להפוך לסיוט מתמשך אבל בסיום זה יכול להיות משתלם לכן, אם תתכוננו באופן מסודר, תבדקו עלויות, תקבלו החלטות נכונות ותמצאו ספקים מובילים, לאחר זמן קצר תזכו להנות מחיים בבית משודרג. שיפוץ מוצלח.

מאת: ברק ר.