סרטי תדמית לעסקים, פרסום שעובד

הכנת סרטי תדמית זאת דרך מצוינת בשביל לתת לעסק שלך לצבור תנופה. בעזרת סרט תדמית קצר של מספר דקות תוכל גם אתה למשוך משקיעים, לשמור קשר עם לקוחות, לקדם מוצרים, להבדיל את עצמך מול המתחרים שלך ולמעשה לעשות עבור העסק שלך כמעט כל דבר שעולה בדמיונך.
תשבו אתם על עצמכם בתור לקוח, נגיד לקוח שרוצה לבנות את בית חלומותיו. אתם מחפשים סוכנות אדריכליות בתור שלב ראשון, אחרי מספר אין סופי של חיפושים ובדיקות בסוף החלטתם לבחור בין שתי סוכנויות. אתם נכנסים לסוכנות הראשונה ובא אתם נפגשים עם אדריכל מבוגר שמסביר לכם בצורה משעממת ואפורה על הבתים שהם בונים. אחרי שסיימתם בסוכנות הראשונה אתם לוחצים את ידו של האדריכל ועוברים לסוכנות השנייה. בסוכנות השנייה אתם פוגשים אדריכל צעיר ותוסס שמציג בפניכם סרט תדמית מגניב וכיפי על הבתים שהם בונים. כשאתם יוצאים מהסוכנות השנייה אתם יוצאים מרוצים ומחויכים, למעשה אתם תסגרו את העסקה עם הסוכנות השנייה גם אם המחיר שלהם יקר יותר.
בדוגמה הקודמת ראינו איך סרטי תדמית יכולים להשפיע על תפיסת המציאות והדעה של הלקוח על העסק שלכם. הלקוח ראה סרט תדמית קצר שבמהלכו הוא נחשף למידע על העסק של האדריכל. בזכות אותם סרטי תדמית שהאדריכל השכיל להכין מראש, הלקוח תפס אותו כמקצוען וחדשני, וזאת גם הסיבה שהלקוח סגר עם אותו אדריכל את העסקה ולא עם האדריכל הקודם.
סרטי תדמית הם כלי חיובי שמשפיע מאוד על דעתם של לקוחות. גם עם לפעמים מחירים של סרטי תדמית יקרים במקצת, לרוב הם מחזירים את העלויות. אך סרטי תדמית לא צריכים להיות יקרים, יש חברות שעושות עבודה מצוינת במחירים זולים.
שאתם בוחרים חברה שתכין עבורכם סרט תדמית, רצוי שתבחרו במקצוענים ביותר. מומלץ מכל הלב לבחור חברות היותר טובות בתחום של הכנת סרטי תדמית.

מאת: עדינה רוזן