מסוף אשראי נייד, פתרון להכנסות נוספות לעסק

איך מגבירים את התפוקה? מערכות מידע מתקדמות לעסק. מהו המרכיב הדחוף ביותר מבחינת מנהל העסק: תודעת שירות גבוהה? בהחלט לא. יח”צ? לא בהכרח. הכנסות! כמובן עסק נפתח כדי להרוויח. מה יותר חשוב מספירה וניהול של ההכנסות שלך?

שיטות תשלום נפוצות

קופה רושמת ושירותי סליקת אשראי הן בדר”כ אסטרטגיות הגבייה המועדפות יותר על מסעדות ופאבים, אך מאוד מהר התקדמנו טכנולוגית, וחלק נכבד מהעסקים מאמצים כספית כרטיסי אשראי ועוד המון פתרונות טכנולוגיים נוספים.
אך עדיין, מהי השיטה המיטבית? מה יותר טוב עבור בעל העסק מבחינה פיננסית ומבחינת האפקטיביות? אי אפשר לענות על שאלה כזו, מאחר ולעסקים בעלי אופי מסויים – יש יעדים נפרדים. במאמר הזה אתמקד באופציות והפתרונות המומלצים.

ככה מרוויחים יותר

ישנם פתרונות חדשניים, אשר חוץ מהתועלות הטכנולוגיות שהם מאפשרים, יעזרו לך גם לייצר רווחים פוטנציאליים לעסק שלך; בין אם על עמלות וגם הודות להגברת תנועת הלקוחות לבית העסק. לא משנה אם החלטת לאמץ מיני כספומט בעסק או אם תחליט להשתמש בשירות טרנזאקציות, יש לך מגוון יישומים, בסגנון של מסוף אשראי נייד, אשר יסייעו לך להגדיל רווחים.

איך לעשות סדר בבלאגן

יתרון נוסף של החידושים הטכנולוגיים היא ההקלה הניכרת בעבודת הניהול – ברמת ניהול וניתוח המידע. אפשרי להטמיע בעסק מערכת לניהול עובדים ושירותי סליקה מתקדמים ע”מ לסכם דו”חות שבועיים, לפקח על הספק העובדים שלך, וגם להקל על עבודת העובדים בדרג הנמוך – במיוחד במידה והם עובדים ישירות לפני לקוחות החברה או בציוד.
כפי שאמרנו קודם, לכל גוף מסחרי יש מטרות שונות, ואיני בא לתת פה ייעוץ ברמה העסקית, אך פה ושם יהיה כדאי להוציא יותר מההשקעה המתוכננת על פתרון שיוכל למקסם תועלות ולהעצים רווחים. אולי רוב הפתרונות הטכנולוגיים כנראה יהיו יקרים, אך רובם מצדיקים את ההוצאה.

פורסם ע”י: שושנה אהברהם