איך לקבל מימון לרכב חדש

עומדים לרכוש רכב חדש? זקוקים למימון? הנה מספר טיפים עבורכם לפני שאתם כבר חותמים על הסכם עם חברת מימון רכב חדש.

כאשר אנו מבקשים לרכוש רכב חדש, לא תמיד יש לנו מספיק כסף על מנת לרכוש את הרכב שאנו רוצים או את הרכב שאנו צריכים. כיום יותר ויותר אנשים המעוניינים לרכוש רכב חדש, נעזרים בהלוואת מימון לרכב חדש אשר מטרתה, להקל על רוכש הרכב ולאפשר לו ליהנות מרכב חדש מבלי להכביד על הכיס.

כאשר אנו מבקשים לקחת הלוואת מימון לרכב חדש אנו יכולים לפנות לבנק או לאחת מחברות המימון אשר מעניקה הלוואות מימון לרכישת רכב חדש או רכב יד שנייה. בעת בחירת חברת המימון, היות ורכב חדש בדרך כלל יקר יותר מרכב יד שנייה, יש לקחת בחשבון כי גובה ההחזר החודשי בגין הלוואת מימון הרכב יכול להיות גבוה יותר ולפיכך מומלץ לבצע בדיקה מקיפה של חברות מימון לרכב על מנת לבחור את חברת המימון בעלת תנאי המימון הטובים ביותר. את ההשוואה בין חברות מימון לרכב ניתן לעשות באמצעות אתר אוטולי במדור המימון לרכב

דברים חשובים שצריכים להבין על מימון לרכב חדש

רגע לפני שאתם מגיעים לחברת מימון בבקשה להלוואת מימון לרכב חדש, כמה דברים שחשוב לדעת:

ידע זה כוח

כאשר אתם ניגשים לחברת מימון על מנת לדון בהלוואת מימון לרכב חדש, מומלץ להגיע עם כמה שיותר מידע מקדים, וזאת על מנת להבטיח כי תקבלו את הצעת מימון הרכב הטובה ביותר. אל תתביישו לערוך מחקר מקדים, להכיר את הדילים הקיימים בגין הלוואת מימון לרכב חדש ואם אפשר, לקבל גם הצעה מחברת מימון אחרת לשם השוואה ומיקוח. כמו כן, מומלץ לדעת לפחות באופן כללי איזה סוג רכב אתם מעוניינים לרכוש על מנת שתוכלו לקבל מושג רציונאלי לגבי אופי וגובה הלוואת מימון רכב חדש.

שיעבוד רכב חדש

אחד הדברים שחשוב לדעת במקרה של רכישת רכב חדש דרך חברות מימון הוא נושא הבעלות, אשר נרשמת על שם הקונה, אולם חברות המימון רושמות שיעבוד על הרכב. השעבוד תקף לכל אורך הלוואת המימון ומוסר רק בתום תשלום ההלוואה. את נושא שיעבוד ורישום בעלי הרכב שנרכש בהלוואת מימון, שווה לבדוק מראש על מנת לדעת מה נהוג בחברות המימון השונות, ומה יכול להתאים לכם.

תנאי החזרת הלוואת מימון רכב חדש

כאשר לוקחים הלוואת מימון רכב חדש, יש לקחת בחשבון שיקולים שונים אשר בונים את תנאי החזרת הלוואת המימון וגובה ההחזר החודשי בגין הלוואת מימון רכב חדש. אל תהססו לשאול ממה מורכב ההחזר החודשי לפרטיו וכמובן להבין מה קורה במצבים חריגים, הן לטובה והן לרעה, כדוגמת אי יכולת לעמוד בתשלום חודשי תוך התייחסות לקנסות, ריבית פיגורים וכדומה או לחילופין, פירעון ההלוואה בגין מימון רכב חדש במכה אחת, היות ונכנס לכם סכום כסף לא צפוי.

ריבית להלוואת מימון רכב חדש

כמו בכל הלוואה גם הלוואת מימון לרכב חדש הינה הלוואה נושאת ריבית. גובה הריבית בגין ההלוואה נקבעת על ידי חברת המימון ולכן אל תתביישו לנסות להשיג את הריבית הטובה ביותר בהלוואת מימון רכב חדש. זכרו כי עסקת רכישה של רכב חדש יכולה להיות מהנה אולם מדובר ברכישה שתלווה אתכם לטווח ארוך. יש לנהוג בחוכמה ולבדוק היטב עם איזו חברת מימון רכב אתם מתחתנים.