הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר היא אחת השיטות המוצלחות ביותר להיפטר משיער לא רצוי לטווח ארוך או אפילו לצמיתות. שיער לא רצוי מהווה מטרד לאנשים רבים, נשים וגברים כאחד. הסרת שיער בלייזר זו התשובה לפתרון הבעיה. טיפולי לייזר זו הדרך הקלה ביותר להפחית או להעלים את כמות השיער הלא רצוי מגופינו. טיפול המתאים גם להסרת שיער מהפנים וכן להסרת שיער מהגוף. שיטת הסרת שיער בלייזר מראה תוצאות יפות ולאורך שנים.
קרניי הלייזר עוברות דרך שכבות העור ומגיעות עד לזקיק השערה ומשמידות אותו.

סוג לייזר שמשירים את השיער

קיימים מספר סוגי לייזר המשמשים עבור טיפול בהסרת שיער. לכל סוג של לייזר ישנו אורך גל אחר וייחודי, אורכי הגלים משתנים ממטופל למטופל כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר. מכיוון שלא כולנו זהים, ישנם גלים המיועדים לבעלי גוון עור כהה, גלים המיועדים לבעלי צבע שיער כזה או אחר וכן הלאה.
הסרת שיער בלייזר עם שימוש בסוג הלייזר המתאים, מבטיחה תוצאות חיוביות.כיום ברוב המכשירים אשר משמשים לטיפול הסרת שיער בלייזר ישנו תוסף קירור שתפקידו להגן על העור מפני גליי הלייזר וכמובן להבטיח את נוחות המטופל.
ברוב המכשירים תוסף זה בא לידי ביטוי ע”י פליטת תרסיס קירור או ג’ל, לפני כל כיוון גליי לייזר אל העור על מנת להבטיח הגנה מרבית. אף על פי השימוש בתוסף זה אשר נועד להגנת העור וכן להפחתת האדמומיות במהלך הטיפול של הסרת שיער בלייזר, עורו של המטופל עשוי לעיתים להיות מעט אדום לאחר הטיפול, במידה ואכן מופיעה אדמומיות, היא תעלם לאחר מספר שעות.

המטופל יכול לחזור לפעילות יומית רגילה מיד לאחר הטיפול

משך זמן הטיפול של הסרת שיער בלייזר הוא מהיר ויעיל עבור הפחתת שיער או הסרת שיער לצמיתות. מספר הטיפולים שמרבית המטופלים צריכים לעבור כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר הוא 6 טיפולים, אף כי ישנם מטופלים שיזדקקו לפחות.
שיטת הטיפול של הסרת שיער בלייזר, עברה בדיקות ומחקרים רבים בקנדה ובארה”ב, כדי להבטיח למטופל הגנה מקסימלית ללא כל סכנה.
לסיכום, הסרת שיער בשיטה זו היא שיטת טיפול מהירה, בטוחה ויעילה.

מאת: אלינור מגן