נפלאות הן דרכי האסטרולוגיה

לא מעט אני נשאל האם ניתן לחזות במפה אסטרולוגית סוף חיים, מחלה קשה שאינה ניתנת לריפוי וכמוה. לרוב כל אחת ואחד מאיתנו התמודד בשלב זה או אחר של החיים עם מוות או מחלה חשוכת מרפה, המוות הנו עובדה שעמה עלינו להתמודד ואילו במחלה עלינו להלחם. בכל מקרה אנו מתמודדים עם תחושת האובדן, היאוש וצומת שאין לה כיוון.
בטרם אמשיך אבהיר כי מחד ההוליסטים מביטים על גוף האדם כמכלול ומאידך בל נשכח כי גוף האדם מבנה ביולוגי לו והדורש טיפול ותשומת לב כיאה לגוף בעל תא חי.

על מפה אסטרולוגית וחיזוי מראש

אסטרולוגיה מביטה על גוף האדם מן המבט ההוליסטי אך יכולה להתמקד באזורי הגוף השונים תוך מתן המלצת אבחון. שימו לב כי השתמשתי במילה- המלצה.
במפת הלידה של האדם ובמפה המקודמת ניתן לאבחן נקודות משבר ברמה הפיזית-גופנית, אך אבחון מדויק חייב להיעשות באמצעים הקונבנציונליים או פארארפואיים, גם כאן חלוקות הדעות ולא אכנס לזה.
כאשר מגיע אדם לאסטרולוג במטרה ברורה מראש לבחון את מצבו הבריאותי, ישנם פקטורים מסוימים במפת הלידה ובמפה המקודמת שיכולים להצביע על נקודות תורפה/חולשה, אסטרולוג מיומן ימליץ על פנייה לגורם רפואי מוסמך.
מצד שני חייו של האדם נתונים במפגשים קארמטיים אינסופיים, כאלה היכולים לשנות בכל עת את המשך דרכו הנפשית והפיזית. קשה ביותר לצפות נקודת שבירה מבלי לקחת בחשבון את הסביבה המקיפה את האדם ולעתים זה בלתי אפשרי בכלל.
מהתבוננות במפה של האדם אפשר לראות למשל- פוריות, רגישויות ואלרגיות, מחסומים מוטוריים ועוד. כל אלה מצבעים על נקודה כלשהי שיש לתת עליה את תשומת הלב. אין אבחון מוחלט.
לגבי מוות אין קביעה מוחלטת ואני חושב ביני לבין עצמי שגם אסור שתהיה קביעה מוחלטת, לא בידי אדם בכל אופן, אך יש מצב בו במפת האדם הנדון מתקיימים מספר פקטורים המעידים על קיום תנאים מתאימים לאירוע.
אתיקה מקצועית, מה עושה אסטרולוג אשר נתקל באירוע שכזה- האם עליו לפרוש הכל בפני האדם שבא אליו או ל”החליק” פינות.
ניסיוני רב השנים למדני רבות.

אסטרולוגיה וחיזוי מראש

לא ייתכן מצב בו יהיה האסטרולוג מנותק רגשית מן המפה ולא יהיה מצב בו יהיה האסטרולוג מנותק מהאדם היושב מולו.
אמת, האסטרולוג הוא כלי תרגום בין הלכי מערכת שמיים לבין האדם אך אין הוא מכונה ואסור שיהיה כזה, אין אסטרולוגיה אינסטנט.
במקרה ואני מאבחן קיום תנאים חריגים במפת האדם אני ממליץ בפניו לפנות לגורמים המתאימים המוסמכים, בהתאם להמלצת המפה.
בימים אלה בהם ניצבת אומה שלימה בפני אובדן, ונקווה שלא ואשלח אור לבן לרקיעים להחלמה מהירה, של ראש ממשלה מכהן צצות שוב השאלות הפרטיות והופכות לציבוריות.
במרכז השאלות – מה גרם ל… האם ניתן לחזות מראש…. ועוד שאלות מן הסוג הזה, כל שאוכל לומר הוא שישנם דברים ואירועים הנשגבים מבינתו של אדם ומלכתחילה לא ניתנו בידו ועלינו להתמודד עם הקיים.
נפלאות הן דרכי הטבע, נפלאה היא דרך הבריאה ובמקומות בהם השכלנו ונוכל להתערב להיטיב, נעשה זאת ובמקומות בהם קצרה ידנו מלהושיע נקבל את הדין, אך לעולם ננסה כל שלאל ידנו לשפר.

מאת: אברהם דורון